poniedziałek, 26 września 2011

Ślubny vintage

Wesele Olgi i Krzyśka było jak najbardziej współczesne (chociaż panna młoda miała zamiast welonu woalkę, więc trochę w stylu lat 20.), jednak kartka jest retro. Ten styl - wstążki, jasne kolory, trochę czerni i bieli, nieco błysku - bardzo pasuje do ślubnej tematyki.
Fotografia pary młodej pochodzi oczywiście z Galerii Papieru. Trochę ją podrasowałam, dodając koloru na bukiet i kwiat w butonierce.
Kartka jest, jak widać, z okienkiem:
A teraz zbliżenie na szczegóły:) Bukiet z warstwą glossy:
I zdjęcie młodych, podklejone na tekturce (brzegi wytuszowałam na różowo - mała rzecz, a +10 punktów do efektu końcowego;)):
Na powyższym zdjęciu wprawne oko dostrzeże piórko. Cała fotografia jest nimi podklejona, ale niestety bardzo trudno było to uchwycić n zdjęciach. Zbyt delikatne i zwiewne to pierze:)
Na koniec - w zestawie z kopertą:
Szczęść Boże Młodej Parze! :) 

As you can see, this is wedding card:) This time I chose retro style – all this ribbons, pale colours, black and white photos and a bit of gloss fit perfectly to wedding theme. I also used feathers (they are glued under photo), it was very difficult to take a good picture of them, they are too delicate:)

2 komentarze:

  1. Widzę, że wzięło Cię na różowo;)
    Wpatrzyłam się - to piórko cudnie podkreśliło ulotność i mistycyzm ceremonii:) wszak to dzień niepowtarzalny! Gratuluję pomysłu!
    marysia

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo ładna, widać że taka dopieszczona:) i piórka super!

    OdpowiedzUsuń