wtorek, 9 sierpnia 2011

Tu się je

Je się w kuchni:) W kuchni można robić też inne przyjemne rzeczy, takie jak siedzenie z przyjaciółmi, czytanie, szperanie w lodówce, gotowanie (no, to już może nie każdy uważa za przyjemne). Jedzenie jednak z kuchnią kojarzy mi się najbardziej, dlatego obrazek wygląda właśnie tak:
Udało mi się ująć w nim to, co lubię: jest więc wzór kropek i krateczka, kolor czerwony i kremowy. Chciałam uzyskać efekt ceratowo-piknikowy;)
Ramka najzwyklejsza, ikeowska, pomalowana farbką akrylową. Sztućce pokryłam glossy accents, ale tego niestety nie widać.


This little picture says something like: „Her they eat”. Frame should be hanging in kitchen or dining-room, but now lays in my drawer;) I used my favorite patterns: polka dots and checkered. Colours are taken directly from kitchen tablecloth or pinafore:) 
Frame comes from IKEA, I painted it with acrylic paint. Cutlery are covered with glossy accents, unfortunately You can’t see it in the photo.

1 komentarz:

  1. Może to jest jakiś sposób na to, by "drodzy goście" nie łazili z żarciem po całej chacie, a efekty braku koordynacji ręka-otwór gębowy ograniczały się do jednego miejsca? Potem tylko wpuścić gołębia i problem z głowy! To oczywiście żarcik, ale pomarzyć można!;)
    Widzę w Twoim pomyśle małą pułapkę: z jednej strony - wskazanie miejsca biesiadowania usi(a)dla; z drugiej - walor piknikowy zachęca do łażenia z talerzem...W ten sposób można przetestować żerujących i rozpoznać jako "domatorów" lub "turystów'.
    P.S.Drodzy Goście, zapraszam, czujcie się wolni!:))
    marysia

    OdpowiedzUsuń